O Shoot Gold® KAPSULÁCH

Ako pôsobí Shoot Gold® kapsula?

Ak nie je Vám odporučené požívanie Viagry alebo Cialisu kvôli ich vedžajších účinkoch, tak môže byť riešenie Shoot Gold® kapsula! Shoot Gold® ® kapsula nemá žiadne známe vedžajšie účinky, ak len viacnásobne neprestúpite odporúčané množstvo požitia. špeciálne zložky kapsule sa vstrebávajú pomal?ie, a preto má predåžený účinok (5-6 dni).

Pravidelné požívanie Hard Nigt kapsuly môže obnoviť sexuálnu aktivitu a skrátiť obdobie medzi akty. Obidvom účastníkom aktu môže pomôcť v boji proti únave a vyčerpania nervového systému, a tak mentálne aj telesne budú mať lepšiu výdrž pri záťahe. Navrhované množstvo: 1 kapsula pravidelne behom 5-6 dní, alebo príležitostne.

Absorpčná doba je priemerne 35-45 minút. Komu je doporučované: Každému človekovi, ktorý žije vo vysokom fyzickom alebo duševnom životnom napätí a cíti vplyv preťaženia. Pre mužov so sníženou potenciou, alebo na vyrovnanie nadmerného zaťaženia. Kapsulu požite 15 minút pred jedlom. Účinok Shoot Gold®-u behom krátkej doby, po uplynutiu 35-45 minút a môže trvať po dobu niekožkých dní. Aj v prípade mužov, ktorí ešte nemajú sexuálne problémy, sa môže zlepšiť ich sexuálna výkonnosť po použitiu Hard Night ®-u, v závislosti od veku a fyzickej kondície.

Sexuálne naladenie, vzrušovanie - bozkávanie, pohládkanie, feromónový parfém - je odporúčané.

Kto používa Shoot Gold® -y?

Všetci muži nad osemnásť rokov môžu zvýšovať svoju sexuálnu aktivitu pomocou použitia Kapsuly Shoot Gold®. Shoot Gold® kapsuly nie sú vyrobené len pre mužov, ktorí trpia problémami sexuálnej aktivity, ale pre všetkých mužov, ktorí chcú urobiť presvedčivý dojem na partnera.

Na svete viac ako stopäťdesiať miliónov mužov doznalo, že môžu potrebovať k láske stimulovacie prostriedky.

- 25-30% mužov, medzi dvadsatich a štyridsatich rokoch
- 30-50% mužov, medzi štyridsatich a päťdesiatich rokoch
- 60-70% mužov, medzi päťdesiatich a sedemdesiatich rokoch

Buď je mladý alebo starý, každý z nás sa zameruje na intenzívnejší sexuálny život.

Sexuálne problémy sú kžúčové témy spoločnosti, často sa to týka jednoho z dvoch mužov. Tieto problémy často korenia v pokazenom styku partnerov. Významnej časti mužov, ktorí majú problémy so sexuálnou aktivitou, efektívne pomáha Shoot Gold® kapsula.

Aké liečivé byliny obsahuje Shoot Gold®?

Zložky: Herba Epimedii,Panax Ginseng,Eleuth eroginseng,Capsicum frutensscena,Vanilla planifolia,Menthae piperitae folium,Fructus Lichti,Gelatine, Ferrous xidex and hydroxids,Ginsenosid

Shoot Gold® kapsula je doplňok výživy a nie je to liek!

Ak príznaky trvale pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom!

Používatežné do 2 rokov od výroby!

OÉTI registračné číslo: 5491/2009
Navigácia
Telefónne èíslo
1-646-351-8636
Tip dòa
Zaèa nový život!
S Shoot Gold®!
Názory zákazníkov
Chcel by som poïakova za diskrétnu poštovú dobierku postai a vyjadri moje vïaky za odoslané Shoot Gold®® kapsuly, ktoré mi ?dali naspä moju sebadôveru, a moju dávnu mladickú ?tvrdos?. Bolo to fantastické a nemalo to žiadny vedžajší úèinok. Poèet a kvalita milovania mi dala naspä moje dvadsiate roky. Ja mám 45 rokov a okúzlil som svoju tridsaroènú milú. Ïakujem Vám a viem, že budem opätne objednáva od Vašej firmy. S pozdravom jeden 45 rokov starý debrecenský